• Téli madáretetés

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Téli madáretetés.

A téli hidegben a madarakról sem feledkezünk meg. Az alsó tagozatos tanulókkal cinkegolyókat helyeztünk az udvaron lévő bokrokra. Már másnap meg is érkeztek a kis vendégek: kékcinkék és széncinkék. Félénken csipegettek, mi pedig boldogan figyeltük őket.

• 2% z dane

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

- skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

- skvalitnenie vybavenia školy

- financovanie školských akcií

Tisztelt Szülők, Támogatók,

Értesítjük Önöket, hogy a törvény értelmében az adóbevallást készítő természetes és jogi személyek, valamint az adóbevallást nem készítő alkalmazottak a 2024-es évben is adójuk 2%-át a bejegyzett civil szervezeteknek ajándékozhatják.

Ezért kérjük Őnöket, hogy támogassák jövedelemadójuk 2%-ával az iskolánk mellett működő szülői szövetség tevékenységét.

A felajánlott összeg felhasználása:

- az oktató-nevelői munka minőségének javítása

- iskolai segédeszközök beszerzése

- iskolai rendezvények finanszírozása

A mellékelt nyomtatványt kérjük a munkahelyen/könyvelőnél kitölteni legkésőbb március 31-ig, majd beküldeni az iskolába vagy az illetékes adóhivatalba 2024. április 15-ig.

Támogatásukat előre is köszönjük!

Tlačivo na stiahnutie: