• Fontos információ!!!

• Tisztelt Szülők, Kedves Tanulók!

Mint bizonyára mindenki értesült róla, 2021. február 8-tól újból kinyithat alapiskolánk és szaktanintézetünk minden évfolyama.

Ennek egyik feltétele az antigén tesztelés, mely érinti az intézmény alkalmazottait, valamint iskolánk 10 évnél idősebb tanulóit, és tanulóink szüleit/törvényes képviselőit.

Az osztályfőnökök felmérik a szülők igényét az iskolanyitásra, a hétvégi tesztelés eredményei alapján pedig a fenntartóval közösen döntünk az intézmények jövő heti indításáról.

Sajnos az iskolanyitás körül még sok a bizonytalanság, az információhiány, ezért kérem szíves türelmüket. Amint pontosabbat tudunk, értesítjük Önöket az iskola facebook oldalán.

Tisztelettel

Hrubá Ildikó